niedziela, 28 kwietnia 2013

Zła - ze zmiany nici... :c

Witam :)
Widzieliście informację o zmianie adresu na moim blogu? A więc niestety ktoś zajął mi adres! Nie wiem co robić! Bardzo chciałam zmienić adres. Tak... Blog został już usunięty, ale przez to, że ktoś w ogóle założył bloga pod tym adresem nie da się przenieść ta mojego bloga :c Dziękuję ci ktosiu. :c
Jeśli wiecie jak można (i czy to w ogóle możliwe) ustawić by w wyznaczonym terminie adres się zmienił i żeby nikt nie mógł już założyć bloga pod tym adresem - błagam piszcie!
Pamiętacie mój post w którym pisałam o zmianie adresu bloga? Bałam się, że zapomnicie adresu i że was stracę. Ale przemyślałam kilka spraw. Poza tym na blogu AMY zobaczyłam, że ona również zmieniała adres bloga. Po prostu umieściła na blogu informację o zmianie adresu. Pomyślałam, że ja zrobię tak samo.
Jak już kiedyś pisałam adres fashionandfashionblogg.blogspot.com kojarzy się tylko i wyłącznie z modą, a przecież mój blog jest blogiem o całym moim życiu. Nie chcę, żeby tak wam się kojarzył. Chciałam zmienić adres na ifyoudreamyouaresomeone.blogspot.com.


Jeśli macie jakieś pomysły- piszcie!


7 komentarzy:

 1. Zrobil to ktoś zapewne celowo.

  OdpowiedzUsuń
 2. współczuję... ale ja bym nazwy nei zmieniała
  lubie się przyzwyczajają

  OdpowiedzUsuń
 3. ja tez zmienilam nazwe bloga a swoj stary zostawilam i napisalam tam info o zmianie bloga i tyle ;) Obserwuję i liczę na rewanż! Eniia-blog.blogspot.com
  Będziesz u mnie zawsze mile widziana ;)
  + Za komentarz się nie obrażę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj współłczuję, ale nazwy nie pomogę wymyślić, bo jestem w tym cienka haha -.-
  mybeautifuleveryday.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Naprawdę fajny blog. Będę zaglądać tu częściej.
  Zapraszam do mnie:
  http://filminmyheart.blogspot.com/
  Może zostawisz po sobie ślad ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze ♥

Wszystkie wiele dla mnie znaczą :)

Nie uznaję obserwacji za obserwację!